Yapı Kredi Business Kart (Tüm Detaylar ve Başvuru)

Kredi kartı kullananlar için her bankanın özel müşterilerine verdiği kartlar vardır. Bu kredi kartlarından bir tanesi de Yapı Kredi Business kredi kartı’dır. Yapı kredi business card sahibi olmak için ticari geçmişinizin ve daha önceki kullandığınız kredi kartlarının iyi seviyede olması gerekmektedir. Bu kredi kartı ile bir çok alışverişin yanında ticaretiniz ile ilgili mal alımları da yapabilirsiniz.” Vural bey
Yapı Kredi Business Kart (Tüm Detaylar ve Başvuru)

Yapı Kredi Business kart, Yapı kredi bankasının özel müşterilerine verdiği ve sadece ticaret işlerinde kullanıldığı bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı World özellikli olup, bu özellikte olan kartların avantajlarından da yararlanmaktadır. Bu kredi kartına başvurmak, kart aidatını öğrenmek ve faiz oranları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Bugün sizlere Yapı Kredi Business Kart Başvuru hakkında bilgiler vereceğiz. Bir başka kredi kartı başvurusu yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu makalesini de okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Business Kredi Kartı Kampanyası

Tüm yapı kredi World Kredi Kartı sahipleri gibi bu kredi kartında da World puan özelliği bulunmaktadır. Üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde 50 TL değerinde World puan kazanabilirsiniz. Daha sonra bu kazandığınız World Puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Ticaret işiyle uğraşan kişilere ve bankanın seçtiği özel müşterilere verilen bu kredi kartı ile acil nakit ihtiyaçlarınızda Nakit Avans çekebilirsiniz. Nakit avans çekimlerinizi internet bankacılığı üzerinden veya Bankanın ATM’lerinden kolaylıkla çekebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında çekeceğiniz nakit avans faiz ücreti ise en az %3.75 olarak ücretlendirilecektir. Ayrıca ilk para çekimlerinizde yurt içinde 9 TL, yurt dışında 11 TL komisyon çekilecektir. Nakit avans çekimlerinizi en fazla 9 Taksit yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World Business kredi kartı ile bir çok ödemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. SGK ödemeleri, Vergi Borcu ödemeleri, Fatura Ödemeleri, Prim borcu ödemeleri ve eğitim ödemelerinizi kredi kartını kullanarak anında yapabilirsiniz. Her ödeme için bu kredi kartından belirli bir ücret kesilmektedir.

Kobilerin yurt içinde yapacakları alışveriş ve harcamalarında 100 TL üzerini geçerlerse, %2.39 işlem ücreti ile faizsiz olarak 3 ay taksitlendirme imkanı sağlanacaktır. Ayrıca müşteriler kredi ihtiyacını da online olarak Yapı Kredi Bankası internet bankacılığından kolayca yapabilirler. Burada yapacağınız kredi başvurusu limiti 75.000 TL olacaktır. Daha detaylı bilgi için Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri numarası 444 0 444’ü arayarak bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat arayacağınız müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu da yapabilir ve tüm öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Yapı kredi bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

World Business Kart Hakkında Detaylı Bilgiler

Yapı kredi için kart başvurusu yapmak istiyorsanız resmi internet sayfasına girerek kolay bir şekilde kart başvurusunu yapabilirsiniz. resmi internet sayfasına girerek kolay bir şekilde kart başvurusunu yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için burayı tıklayabilirsiniz.

Şuan için bu kredi kartının yıllık aidat ücreti 135 TL olarak bilinmektedir. Sizin harcamalarınızdan kazandığınız World puanlarla bu ücreti ödemeniz mümkündür. Yalnız ilk kartı aldığınız zaman ilk yıl aidat ödemiyorsunuz. İlk kullandığınız yıl kredi kartı aidatı istemeyen bu banka daha sonraki yıllar senelik olarak sizden kart ücreti alacaktır.

Şirketinize ait tüm faturaları bu kredi kartına otomatik ödeme verebilirsiniz. Bilmeniz gereken fatura ödemelerinizde kredi kartı sizden komisyon almaktadır. 0 ile 50 TL harcamalarınızda 0.75 TL, 50 ile 100 TL harcamalarınızda 1.50 TL, 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinden de %2’si kadar işlem ücreti yani komisyon alınmaktadır. Yapı kredi World Business kredi kartı ticari bir kredi kartıdır. Yurt içinde ve yurt dışında VISA veya MASTERCARD amblemi olan her yerde harcama yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Yapı Kredi Business Kart hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bu avantajlı kredi kartına sahip olmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı adlı yazımızı da okuyarak kredi kartı almadan önce bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz. Sormak istediğini görüş, öneri, yorum ve şikayetleriniz için aşağıdaki yorumlar kısmına bırakabilirsiniz.