Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi 2019 (Başvuru, Faiz Oranları)

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi 2019 yılında kredi vadelerinde 60 ay olarak belirlemiştir. Ayrıca düşük faiz oranları ile hizmet veren bu bankadan TC ile kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için Yapı Kredi bankası müşterisi olmanız yeterlidir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi ile tüm nakit sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Kolay başvuru yapıldığı gibi onaylanan kredinizi de aynı gün kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Yapı kredi ihtiyaç kredisi başvuru şartları, faiz oranları ve hesaplaması hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi 2019

Bu bankanın ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız öncelikle krediye uygun müşteri olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Banka sizin kredi başvurunuzu yaptığınız zaman ilk olarak sicil sorgulama işlemi yapacaktır. Eğer siciliniz banka kredi politikasına uygun ise krediniz onaylanacak değil ise olumsuz sonuçlanacaktır. Banka politikası için kredi notunuzun yüksek ve kredi sicilinizin düzgün olması gerekmektedir. Yapı kredi bankası kredi verecek müşterilerin ayrıca düzenli gelir sahibi olup olmadığına da bakacaktır. Yapacağınız başvurularda kredi kullanmaya giderken muhakkak evraklarınız ile banka şubesine gitmelisiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

İnternetten Anında Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Kolay, hızlı ve anında sonuç almak istiyorsanız bu bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir ve kredi sonucunuzu anında görebilirsiniz. www.yapikredi.com.tr adresinden yapacağınız kredi başvurusu ile ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Kredi faiz oranları kişinin kredi notuna göre oluşsa da ortalama olarak %1.94 civarında bir faiz uygulanmaktadır. Yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi vadesi 60 ay olarak belirlenmiştir. Kredi başvurusu için en az 1.000 TL en fazla 30.000 TL için başvuru yapabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz 75.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanınız vardır. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hemen değerlendirilir ve cevabı size SMS olarak bildirilir. Yapı kredi bankasında yüksek kredi notu olan kişiler gelir belgesiz kredi kullanabilirler. Eğer kredi başvurunuz onaylandıysa banka şubesine giderek evraklarınızla onaylanan krediyi anında kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi aldığınız zaman 60 ay vadeye kadar istediğiniz kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Şimdi sizlere son faiz oranları ile hazırladığımız ödeme tablosu hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 36 Ay 207 TL
5.000 TL 60 Ay 156 TL
10.000 TL 36 Ay 413 TL
10.000 TL 48 Ay 348 TL
10.000 TL 60 Ay 311 TL
15.000 TL 60 Ay 466 TL
20.000 TL 36 Ay 826 TL
20.000 TL 60 Ay 621 TL

Yapı kredi bankasından ihtiyaç kredisi alacağınız zaman son faiz oranlarını resmi internet sitesinden veya banka şubelerinden öğrenebilirsiniz. Faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinden evraklarınızla birlikte bireysel temsilciden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı kredi bankası gişelerinden de kredi başvurusu ve kullanımı yapılmaktadır.
  • Yapı Kredi müşterisiyseniz internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi anında hesaba atabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için tıklayınız.
  • Yapı Kredi Bankası sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bireysel TC Kimlik ve Aylık gelirinizi aralarda boşluk bırakarak 4411’e mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onaylanan kredinizi banka şubelerinden çekebilirsiniz.
  • Yapı Kredi bankası ATM’lerinden de kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC Kimlik, Doğum tarihi ve Cep telefonunuzla başvuru yapacağınız gibi kredi sonucu da size sms ile gönderilecektir.
  • yapikredi.com.tr adresinden WEB kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi 2019

Son zamanlarda en çok tercih edilen kredilerden bir tanesi de alışveriş kredileridir. Sizde eğer bir mağazadan alışveriş yaptınız ve alışverişinizi kredi ile yapmak istiyorsanız mağazanın anlaştığı firmalar ile kolay bir şekilde kredi başvurusu yaparak ödeme yapabilirsiniz. Bu kredilerde alışveriş kadar talepte bulunabiliyorsunuz. Üzerine nakit para verilmemektedir. www.hepsiburada.com için anlaşması olan bu bankadan en fazla 15.000 TL kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu krediyi sadece hepsi burada üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullanmaktasınız. Yapı kredi alışveriş kredisinde en fazla 60 ay vade yaptırabiliyorsunuz. Yalnız pc alımlarınızda ve telefon alımlarınızda 6 ile 12 ay vade arasında taksit yapabiliyorsunuz. Bu krediden yararlanmak için yapı kredi bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.