Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri (Direk Bağlan)

Yapı kredi bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca banka müşterisiyseniz kredi ve kredi kartı başvurularınızı da müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Yapı kredi bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemini kullanarak hızlı bir şekilde temsilciye de bağlanmanız mümkündür.” Vural Bey
Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri (Direk Bağlan)

Yapı kredi bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi yapmak için belirlediğimiz tuşlamaları yaparak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. Yapı kredi bankasında yapmak istediğiniz işlemlere göre saat kısıtlaması bulunmaktadır. Öncelikle hangi işlemi yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Tüm işlemler 7 gün 24 saat yapılmamaktadır. Yalnız yapı kredi müşteri hizmetleri acil durumları da göz önünde bulundurarak 7 gün 24 saat açık olarak hizmet vermektedir. Bugün sizlere Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 hakkında bilgiler vereceğiz.  Ama ilk olarak Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerini aradığınızda hangi işlemleri hangi saatler arasında yapabilirsiniz bunun bilgisini verelim.

Yapılacak İşlem Saat Aralığı
SSK Ödemesi 00.00 ile 22.00 saatleri arası
Telefon Fatura Ödemesi 00.00 ile 21.00 saatleri arası
Doğalgaz Fatura Ödemesi 00.00 ile 21.00 saatleri arası
İnternet Fatura Ödemesi 00.00 ile 21.00 saatleri arası
Telefona TL Yükleme 00.00 ile 21.00 saatleri arası
Vergi Ödemeleri 24 saat
Döviz alım & satım işlemleri 24 saat
Kredi Kartı İşlemleri 24 saat
Kredi İşlemleri 24 saat
Repo Alım & Satım İşlemleri 00.00 ile 14.00 saatleri arası
EFT İşlemleri 09.00 ile 16.00 saatleri arası
Havale İşlemleri 24 Saat

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapı kredi bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 444 ile 0 850 222 0 444 olarak bilinmektedir. Bu numaraları 7 gün 24 saat arama yapabilirsiniz. Aramak için numaraların üzerine tıklarsanız cep telefonunuzdan direk arama yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat tüm bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Müşterilerin ise en sıkıldıkları durumlardan bir tanesi direk bağlanamama yöntemidir. Aslında Yapı kredi bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak çok kolaydır. Şimdi size bunun hakkında bilgiler verelim.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 1. Yöntem

Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra 1’e basın ve bekleyiniz. Çıkan menüde aşağıdaki hangi işlemi yapmak istiyorsanız basabilirsiniz.

 • 1 – 1 Kredi Kartı ekstre bilgisi öğrenme ve ekstreler hakkında bölüm
 • 1 – 2 Kart limitlerinizi öğrenme, güncel bakiye bilgileri sorgulama
 • 1 – 3 Kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme
 • 1 – 4 Kredi kartınızdaki Paro Puan Özelliğini kullanmak için başvuru
 • 1 – 5 Ön ödemeli kredi kartı işlemleri bölümü
 • 1 – 6 Ek kart başvurusu bölümü
 • 1 – 7 Kredi kartınızı internet alışverişine açma/kapama bölümü
 • 1 – 0 Kredi kartı işlemleri için Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2. Yöntem

Müşteri hizmetleri aradığınızda menüde 2 tuşuna basarak bankacılık işlemleri menüsüne girebilirsiniz. Bu menüde ise şu işlemleri yapabilir ve aynı zamanda direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 • 2 – 1 Vadesiz hesaba ait genel bilgiler ve sorgulama işlemi
 • 2 – 2 Piyasaya ait bilgiler ve yatırım işlemleri hakkında
 • 2 – 3 EFT/Havale işlemleri ve fatura ödeme işlemleri hakkında
 • 2 – 4 Kurye aşamasında olan banka kartınızın durum sorgulama
 • 2 – 5 Banka kartınızın internet alışverişine açma / kapama işlemi
 • 2 – 0 Müşteri temsilcisine direk bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Yapacağınız Diğer İşlemler

Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra eğer 1 ve 2 tuşlarına basmazsanız şu işlemleri yapabilirsiniz. 3 tuşuna basarak şifre işlemleri menüsüne bağlanabilirsiniz. 4 tuşuna basarak internet mobil bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. 5 tuşuna basarak Ürün, hizmet başvurusu ve yaptığınız tüm başvurularla ilgili bilgi alabilirsiniz. 6 tuşuna basarak Yapı Kredi seyahat hattı ve diğer etkinlikler için bilgi alabilirsiniz. 7 tuşuna basarak Beni tanı işlemleri, 8 tuşuna basarak da ön ödemeli kart işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında bilgiler verdik. Size ayrıca hangi işlemleri yapabileceğinizi gösterdik. Daha detaylı bilgi almak için www.yapikredi.com.tr adresine girerek de ulaşabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Varlık Şirketi Nedir? Borcu ödemezsem Ne Olur? adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.