Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu (SMS Yöntemi)

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın size verdiği pek çok yöntem ile hızlı kart başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden kredi kartı almak istiyorsanız kart özelliklerine ve size uygun olup olmadığına bakmalısınız. Gençlere ve öğrencilere ayrı kredi kartı verilirken emeklilere özel kredi kartları da verilmektedir. Bunun için başvuru yapacağınız kartın özellikleri de sizin için önemlidir. Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurusu yaparak hem bankamatik kartınızı hem de kredi kartınızı aynı kart içinde alabiliyorsunuz. İkisi için de ayrı kart yoktur. Harcama yaparken sadece banka kartı ve kredi kartı demeniz yeterli olacaktır. Şimdi dilerseniz kart hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru

Kredi kartı başvurusunda olmanız için bankanın uyguladığı politikaya uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz düşük veya kredi siciliniz kötü ise bu bankadan kredi ve kredi kartı almanız zordur. Ayrıca bu bankadan daha önce icralık olan kişilerde kredi kartı alamamaktadır. Bu yüzden bu bankaya kredi kartı başvurusu yapacağınız zaman ilk olarak bu politikaya uygun olup olmadığınızı ölçebilirsiniz. Eğer uygunsanız banka şubesinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu SMS ve telefonla da yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Her kredi kartının kendine özel özelliği olduğu gibi bu bankanın kredi kartının da kendine özel özellikleri vardır. Bankamatik kartınız ile kredi kartınızı aynı kart içinde kullanma özelliği sunan bu banka Combo kart adını verdiği bir kart ile hizmet vermektedir. Ziraat Bankası Bankkart resmi web sitesinde bu kart ile ilgili tüm avantajları ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı ile yapacağınız üye işyerleri alışverişlerin de taksitlendirme özelliğini kullanabilirsiniz. VİSA ve Mastercard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı tüm iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı temassız özelliği ile kullanabilirsiniz. Temassız özelliği ile 90 TL ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden ödeme yapabilirsiniz. Tüm yaptığınız harcamalarda combo lira biriktirebilirsiniz. Daha sonra biriktirdiğiniz bu liralarla alışveriş yapabilir veya kart aidatını ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası kart aidatı olan bir karttır. Öğrencilere verilen kredi kartı Bankkart genç aidatsız karttır. Ziraat bankası kredi kartı ile anında nakit ihtiyacınız için nakit avans çekebilir ve 12 ay taksitli nakit avans ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Bu bankadan alacağınız kredi kartları aidatlı olacaktır. Sadece öğrencilere verilen kredi kartları aidatsızdır. Eğer sizde aidatsız kredi kartı almak istiyorsanız kartınıza otomatik ödeme talimatı veya taahhüdü vermeniz gerekmektedir. Bankkart Combo için 500 TL, Gold Combo için 750 TL, Platinum için 1.000 TL talimat verdiğiniz taktirde kartınızdan aidat alınmayacaktır. Bu kampanyaya katılmak için kart sahibi cep telefonundan (bankaya kayıtlı) AIDATIADE yazıp 4757’ye mesaj atması gerekmektedir.

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

En kolay yöntemlerden bir tanesi SMS ile kredi kartı başvurusudur. Cep telefonunuzdan COMBO yazıp boşluk bırakın TCKİMLİK numaranızı yazarak 4747’ye mesaj atın. Kart başvurunuz anında size bildirilecek ve onaylandığı taktirde müşteri hizmetleri tarafından aranacaksınız.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu 0 850 258 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden veya bu banka müşterisiyseniz Ziraat Mobil’den yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yaptınız ve henüz başvuru sonucunu öğrenemediyseniz bankanın size uyguladığı yöntemlerle başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Öncelikle banka şubelerine giderek kredi kartı başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bazı sistemsel durumlarda banka cep telefonunuza sonuç bildirmeye bilir. Bu sebeple banka şubelerine giderek kredi kartı başvurusu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca bankaya gitmeye zamanı olmayanlar için 0850 258 00 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak da başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Burada başvurunuzun ne aşamada olduğunu görebilir, başvuru iptali yapabilir veya tekrardan başvuru yapabilirsiniz.